Tootekataloog
Tagasi
Visas kategorijas

Valguskettid ja kaunistused

Pidulik valguskett, jõulutuled, kardinavalgustid, pidulikud kaunistused või sädelev valguskett põllule aitavad teil talvehooajal kodus lummavat meeleolu luua. Erinevat tüüpi jõulutuled, valguskett - jääpurikad ja kaunistused nagu kunstlikud kuused, nende kaunistused, kvaliteetsed LED-aknakaunistused, LED-küünlad, laternad või muud väikesed dekoratiivelemendid annavad kodu ruumidele ja nende välisilmele hubasuse ja soojuse mulje. Jõulutuled jagunevad mitmeks erinevaks tüübiks: sisekujunduseks mõeldud jõuluvalgustid, kuusetuled, kardinatuled ja õuetuled – jääpurikad. Enamik pidulikke elektrilisi valguskette juhitakse puldiga, seega on võimalik mugavamalt ja kiiremini muuta nende heledust, värve, helendusrežiime. Jõulupärg peab leidma koha igas kodus ning pühademeeleolu loomine kodus on lihtne ja vaevatu, ostes superkodu.ee jõulupärjad ja kaunistused.

Jõulupärjad (jõulutuled)

Jõulutuled, kardina valguskett, jõulupuu valguskett või mõni muu sädelev kaunistus on pühadehooaja lahutamatu osa. Erinevatel kodu- ja õuekaunistamiseks mõeldud jõulutuledel on erinevad värelemisrežiimid ja värvid. Valida saab soojades ja külmades toonides jõuluvalgusketide hulgast, mis kaunistavad talvepühade põhifookuse – jõulupuu või muud kodu alad. Erinevat tüüpi LED-jõuluvannidel on erinevas koguses sibulaid, nii et leiate hõlpsalt oma koju soovitud pikkuse ja pirnide arvuga piduliku valgusketi. Kui vajate maja ümber riputamiseks väga pikka elektrilist valguskett, pange tähele, et teatud tüüpi valguskette saab üksteisega ühendada. Kvaliteetsed jõulutuled, valguskett - jääpurikad on valmistatud energiasäästlikest LED-valgustitest, need ei kuumene, seega on neid ohutu kasutada ning rikkalikud, pealetükkimatud värvid rõõmustavad igaühe silmi. Pidulik valguskett koos kampaaniaga või jõulupuu valguskett - ära maga kasutamata võimalust osta!

Õues jüulutuled

Ümbritsege maja välistingimustes kasutatava valgusketi, mis on vastupidav keskkonnateguritele: lumi, vihm, temperatuurimuutused. Avatud aladel kasutamiseks sobiv välis valguskett köidab talvehooajal mitte ainult teie, vaid ka naabrite pilke. Turvaline pimedas helendav õuetuled kasutab vähe elektrit ja sellel on erinevad valgusrežiimid, mida saate vastavalt vajadusele muuta. Ohutu adapter, kaitse lühise eest, tihedus, eriti pikk tööaeg, kasutusmugavus, pirnide heledus on mõned välistingimustes kasutatavate valguskettide eelised. Pane tähele, et välistingimustes olevaid valguskette saad valida erinevatest värvitoonidest: valge, soe valge, sinine või mitmevärviline. Jõulutuled loovad hubase meeleolu kogu talvehooajal, samuti saab neid kasutada erinevatel üritustel ja pidustustel. Lambipirnide valguskett on ilu igaühe silmadele!

Välispärjad - jääpurikad

Ärge unustage kaunistada mitte ainult maja sisemust, vaid ka väljast väljas olevate valguskettute - jääpurikatega. Professionaalsed õuepärjad – jääpurikad saab kergesti ümber maja nöörida ja neid juhitakse puldiga. Elektriline valguskett - välistingimustele vastupidav ja lühisekaitsega. Isegi kui talv ei ole meeldiv ja te ei näe tuledega jääpurikaid, saate tänu õues olevatele valguskettutele - jääpurikatele - lihtsalt luua külma talve efekti. See jõuluvalgusti ei kuumuta ka keskkonda ja mitu neist saab ühendada omavahel suletud keeratud ühendustega, mis nõuavad ainult ühte vooluallikat. Kvaliteetsed LED-valgustid, mis moodustavad õuepärja - jääpurikad, säästavad elektrit, on eredad ja erinevate vilkumisrežiimidega. Talvehooajal õues olev valguskett rõõmustab ja köidab mitte ainult teie, vaid ka külaliste ja naabrite pilke. Ostes välisvalgustite, on pühade ootamine palju lõbusam!

Valguskettid - Kardinad

Valguskett - kardina saab riputada akendele, kardinatele ja kinnitatakse ka lakke. Seda tüüpi valguskett sobib suurepäraselt piduliku õhkkonna loomiseks mitte ainult talveperioodil, vaid ka puhkuseks ja pidudeks valmistumisel. Valguskett - kardina saab riputada nii toas kui õues. Valguskett - kardin on vastupidav välistingimustele: vihmale, lumele ja on ohutu lastele või lemmikloomadele. Valguskett - kardin kasutab vähe elektrit, sellel on erinevad värelusvõimalused ja silmale meeldiva heledusega LED-valgustus, mille intensiivsust saate reguleerida. Erineva pikkusega valgusketid ja kardinad võimaldavad valida koju või pidustusse sobivaima jõulupärja.

Valgusketid – jääpurikad

valguskettud - jääpurikad on teist tüüpi pidulikud valguskettud, mis aitavad eriti kaasa talvehooaja atmosfääri loomisele. Seda tüüpi valguskettutel võib olla erinev arv sibulaid ja need sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Välisvalguskett – jääpurikad – on eriti kvaliteetne, kuna on vastupidav keskkonnateguritele: lumele või vihmale. Valgusketid - jääpurikaid valides pöörake tähelepanu saadaolevatele värvitoonidele, sobitage need interjööri või muude välikaunistustega. Valgusketis ei kuumene jääpurikatesse ehitatud LED-pirnid isegi 10 või enama tunni jooksul ning kui on vaja eriti pikka valguskett, saab neid hõlpsasti üheks kombineerida. Õuetuled – jääpurikatel on lausa 8 vilkumisrežiimi. Lai valik professionaalseid valguskette saab valida enda vajadustele kõige paremini vastavad valgusketid - jääpurikad koos pakkumisega.

Jõulukaunistused

Lisaks jõulutuledele on piduliku meeleolu loomisel nii kodus kui ka väljaspool seda lahutamatu osa ka jõulukaunistused. Pakume laias valikus erinevaid dekoratsioone, mis sobivad sise- ja välisruumide kaunistamiseks. Kunstlikud jõulupuud, figuurid, kujud, uusaastaküünlad, kuuseehted, tuled või LED-küünlad, jõulugirlandid lisavad igasse ruumi soojust ja hubasust. Palju lõbusam on oodata suuri talvepühi kaunistatud kodus, ja kui teil on võimalus kaunistada oma kodu või talumaja õuealasid, pöörake tähelepanu suurematele jõulukaunistustele, nagu näiteks valgustatud põhjapõdrad. Kvaliteetsed ja professionaalsed jõulukaunistused, jõulupuu valguskett kestab rohkem kui ühe hooaja, seega kiirustage ostma eksklusiivseid pidulikke kaunistusi, mis on kampaaniaga kaetud.

Näita rohkem
Kinkekaartx
xLaske oma kallimal endale kingitus validau!
-50%
100Led lambipirnid Jõulupärg 8m
Valiku variandid:
100Led lambipirnid Jõulupärg 8m
5/5
-42%
200 Led pirnid Jõulupärjad 16m
Valiku variandid:
200 Led pirnid Jõulupärjad 16m
5/5
-50%
300Led pirnide jõulupärg - 22m
Valiku variandid:
300Led pirnide jõulupärg - 22m
5/5
-46%
Jõulud LED valgusti jääpurikad 300LED - 11m STANDART PLUS.
Valiku variandid:
-47%
Jõulud LED valgusketas jääpurikad 500LED - 23m STANDART PLUS.
Valiku variandid:
-33%
Peo projektor
Peo projektor
5/5
-46%
500 Led pirnid jõulupärg 32m
Valiku variandid:
500 Led pirnid jõulupärg 32m
5/5
-40%
Painduv traatpärg 200LED 15m
Painduv traatpärg 200LED 15m
-30%
LED pärgade meteoorivihm 50cm
Valiku variandid:
LED pärgade meteoorivihm 50cm
5/5
-25%
Õuepärg 100 LED traadiga
Õuepärg 100 LED traadiga
-8%
Välispärg 500 LED traadiga
Välispärg 500 LED traadiga
-26%
Välislaserprojektor IP65
Välislaserprojektor IP65
-20%
Välis- ja sisepärjad FLASH 500led
Välis- ja sisepärjad FLASH 500led
5/5
-31%
Väli- ja sisepärjad FLASH 300 led
Led välipärg 50m FLASH rulliga
Valiku variandid:
-43%
Väljas 500LED jääpurikad FLASH Standart pluss kvaliteet 23m
Valiku variandid:
-12%
LED kaunistus särav hirv L -9m
-43%
500LED Jääpurikad kaabliga FLASH
-36%
Ilmastikuolud 300LED jääpurikad FLASH Standat pluss quality
Valiku variandid:
-5%
200LED traatkardin 3x2m
Valiku variandid:
200LED traatkardin 3x2m
5/5
Painduv traatpärg 100LED 10m
Valiku variandid:
-9%
300 LED traatkardin koos puldiga 3x3m
Valiku variandid:
LED pärg - RGB valgusvoolik 10m
Valiku variandid:
-33%
LED pärg - kardin 280LED 3x3m
Valiku variandid:
LED pärg - kardin 280LED 3x3m
-17%
650 LED välklambi punutud traatkardin 3m x 2.7m
Valiku variandid:
Jõulud LED kaunistus hirv kelguga L 9m
Valiku variandid:
-53%
Jõulupärjad 100LED 8m koos FLASH funktsiooniga 12F
Valiku variandid:
-40%
Jõulupärjad 200LED 16m koos FLASH funktsiooniga 22F
Valiku variandid:
-47%
Jõulupärjad 300LED 22m koos FLASH funktsiooniga 32F
Valiku variandid:
-42%
Jõulupärjad 500LED 32m koos FLASH funktsiooniga 52F
Valiku variandid:
-31%
Pärg päikesepatareiga 100 LED, 12 m
Valiku variandid: