Tootekataloog
Tagasi
Visas kategorijas

Valgustus

Mitmesugused valgustid, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes: LED välisvalgustid, liikumisanduriga, päikesepatareidega aiavalgustid, öövalgustid või välisvalgustid. Kõik need loovad väliterrassil erilise atmosfääri. LED-valgustid võimaldavad improviseerida soovitud ruumis ning seda tüüpi LED-valgustid on odavad, kauakestvad ja tõhusad. LED-välisvalgustid laevad päikesest, nii et neist saab väga mugav lahendus, kui vajate aiavalgustust. Tihti juhitakse seda tüüpi LED-valgusteid puldiga ning neile võivad olla ka integreeritud valgusandurid.

Aia valgustus

Piisav aiavalgustus muudab selle vaba aja veetmise ala mitte ainult hubaseks, vaid ka turvalisemaks elanikele, naabritele või külalistele. Välisvalgustid võib paigaldada mitte ainult aiakrundi alguses, vaid ka hilisemas etapis puhkeala renoveerimiseks. Dekoratiivsed välisvalgustid on kohandatud iga ilmaga, vastupidavad tuulele, vihmale ja lumele ning olenevalt valitud mudelist on nii ehitatavad, riputatavad kui ka seinale kinnitatavad. Kui teie aed upub pimedal aastaajal pimedusse, võimaldab aiavalgustus teil oma õues rohkem aega veeta, ilma et peaksite muretsema elektrikulude pärast, sest dekoratiivsed välisvalgustid on välja töötatud LED-võimekusega. Välilaternad – õdusateks õhtuteks aias pere või sõpradega.

Päikesepatareiga LED välisvalgustid

Päikesepatareiga välisvalgustid on erilised selle poolest, et ei vaja töötamiseks välist elektrit. Päikeseenergia laeb seda tüüpi tulesid ning sisseehitatud liitiumelement tagab pikaajalise valguse läbilaskvuse. Jäävälisvalgusteid kasutatakse tavaliselt väliruumide, aedade, hoovide, ladude valgustamiseks, kuid neid saab kohandada peaaegu igale avatud ruumile, kuhu päikesevalgus jõuab. Seda tüüpi LED-lamp ei vaja spetsiaalset paigaldamist. Pärast kruvi sissekeeramist kinnitatakse LED-lamp lihtsalt soovitud pinnale. Pikk kasutusiga, automaatne laadimine päevasel ajal tänu päikesele on peamised põhjused, miks LED-välisvalgustid on nii populaarsed.

Päikesepatareiga LED-välisvalgusti valimisel pööra tähelepanu selle pakendile. Enamikul neist on kaugjuhtimispult, mis töötab kuni 15 meetri raadiuses. Tavaliselt on lambid vastupidavad välistingimustele nagu vihm, lumi, säravad võimsalt, samuti saab seadistada soovitud valgustugevust. Päikeseenergia aiavalgustid on samuti praktiline ja levinud valik, kuna neid on lihtne paigaldada. Päikesepatareidega aiavalgustid, välisvalgustid ja nende erinevad mudelid on soodsalt müügil superkodu.ee.

LED-välisvalgustid liikumisanduriga

Liikumisanduriga välisvalgustid on need seadmed, ilma milleta me oma maja või aeda ette ei kujuta. Liikumisanduriga välisvalgustid on vastupidavad keskkonnateguritele ja töötavad tavaliselt kuni 5 meetri raadiuses. Jäävälisvalgustid on ka päikeseenergiaga laetavad ja töötavad eriti kaua. Öötulesid ja neisse sisseehitatud LED-prožektorit saab juhtida puldi abil ning nende tehnilised omadused tagavad seadmete vastupidavuse ja kvaliteedi. Päikesepatareiga välisvalgustid tulevad kasuks majast pimedal ajal õue lahkudes, neid kasutatakse sageli üleminekutsoonides ühest ruumist teise. Spetsialistid ei soovita liikumisanduri funktsiooniga LED-välisvalgustit paigaldada näiteks tualetti või vannituppa, sest valgus kustub, kui liikumist ei toimu. Öötuled – turvaliseks ajaveetmiskohas vaba aja veetmiseks.

Garaaži LED valgustid

LED-valgusteid saab kasutada mitte ainult õues, kodus, vaid ka garaažides. Garaaži LED-valgustid on enamasti kasutusel ribatüüpi, erinevalt avatud ruumidest, mis ei reageeri liikumismomendile. Samuti saab garaaži LED-valgusteid kohandada teist tüüpi ruumidesse, näiteks kontoritesse, tootmisruumidesse ning ribatüüpi LED-valgusti võimaldab paigaldada isegi teatud mööblisse, näiteks riiulitesse. Välisvalgustid võivad olla erineva suurusega, nii et saate hõlpsalt valida oma garaažile sobivaima vastavalt oma vajadustele.

Näita rohkem
Kinkekaartx
xLaske oma kallimal endale kingitus validau!
-32%
Led õuelambid õmblevad tuules päikesepatareiga 2 tk.
Valiku variandid:
-62%
Ripplaelamp 6 LED lampi E27
Ripplaelamp 6 LED lampi E27
-7%
LED töölamp - laetav 12V / 220
LED töölamp - laetav 12V / 220
4/5
-26%
Aiavalgustid 6tk päikeseenergiast
-25%
Päikese aia tuled 2 tk XF-2011