Tootekataloog
Tagasi
Visas kategorijas

Kastmisvoolikud

Kevad- ja suvehooajast saab periood, mil keskendume peamiselt köögivilja- ja aiahooldusele. Täiendav inventar nagu kastmisvoolikud muutuvad vältimatuteks ja vajalikeks ostudeks, mis hõlbustavad erinevaid aiatöid. Et oma aiakeskkonna kastmine oleks meeldiv ja ökonoomne, kasuta kvaliteetseid ja vastupidavaid kastmisvoolikuid. Aiavoolikud on aias asendamatuks abimeheks, kasulikud nii väiksemate kui ka suuremate alade kastmisel. Kastmisvoolikuid on erinevat tüüpi: spiraal-, venitatavad, tilkniisutusega. Valige kastmisvoolik oma aia pindala järgi, kuna aiavoolikuid on erineva pikkusega. Hinnake, kui kaugel on aed veeallikast, ja kui plaanite aia või köögiviljaaia pindala suurendada, on soovitatav valida "kastmisvooliku" pikem versioon.

Veebipoest saab osta ka tilkkastmisvoolikuid, mis on suvehooajal eriti kasulikud ka kõige palavamal päeval. Seda tüüpi kastmisvoolik on kunstlik udusüsteem aia taimestiku jaoks, mis võimaldab mulda kasta ka siis, kui te pole kodus. Kuumadel päevadel loovad tilkkastmisvoolikud illusiooni väikestest osakestest koosnevast udust ning toimides vähendavad õhutemperatuuri terrassil või muul avatud ruumil.

Kvaliteetne kastmisvoolik peab vastu pikki aastaid ning muutub teie kodu ja aia varaks ning aitab kaasa keskkonna esteetilisele välimusele. Kui pöörate erilist tähelepanu ruumi esteetilisele täitmisele, pakume kastmisvoolikuid sinises, rohelises ja mustas värvitoonis. Samuti saate saidilt superkodu.ee osta kaasaskantavaid käsivihmuteid ilma kastmisvoolikuteta, mahuga kuni 3 liitrit, erilist hoolt vajavate istikute või lillede jaoks. Aiavoolikud on teie aias asendamatu abimees.

Venivad kastmisvoolikud

Venitavad kastmisvoolikud on äärmiselt kompaktsed, ei võta palju ruumi ja neid on lihtne transportida. Seda tüüpi kastmisvoolik võib pikeneda kuni 3 korda, mistõttu on see aednike seas eriti populaarne. Maagilistel voolikutel on muidki eeliseid: need ei purune, ei lähe sassi, seega tagavad eduka veevoolu. Pärast kastmist eraldub voolikust vesi ja see tõmbub kohe tagasi oma esialgsesse pikkusesse, mistõttu võtab väga vähe ruumi. Selliseid kastmisvoolikuid saab ühendada, saavutades nii nende maksimaalse pikkuse.

Turul on ühed populaarsemad just need venivad kastmisvoolikud. Mõned neist võivad ulatuda kuni 45 meetri pikkuseks. Seda tüüpi ainulaadsel "kastmisvoolikul" on pihusti 8 tüüpi pihustiga. Need kastmisvoolikud sobivad mitte ainult aia, muru, köögiviljaaia kastmiseks, vaid ka auto pesemiseks. Sellel voolikul on veesurve reguleerimise ja lukustuse seadistamise funktsioonid. Kastmiseks mõeldud 45 meetri pikkune voolik sisaldab pihustit, konksu, kotti, 2 ühenduskohta ja voolikut ennast.

Venitavad kastmisvoolikud mitte ainult ei muuda igapäevaseid aiatöid lihtsamaks, vaid on vastupidavad ka temperatuurikõikumistele, peavad vastu kõrgele veetasemele, seega on need Sinu usaldusväärne ja kauakestev abimees. Kui te pole kindel, milline voolikutüüp teie ootustele kõige paremini vastaks, võite alati helistada veebisaidil olevale telefoninumbrile, et saada personaalne konsultatsioon.

Igat tüüpi kastmisvoolikud ei võta palju ruumi, nii et saate neid mugavalt hoida garaažis või sahvris. Ka "kastmisvoolikut" valides pöörake tähelepanu selle varustusele - kas sellel on veekraaniühendus või vajate ruumi säästvat voolikut, mida saab seinale riputada? Superkodu.ee müüb erineva läbimõõduga voolikuid kastmiseks. Mida suurem on läbimõõt, seda suurem on vee rõhk. Pange tähele, et mitte kõigile seemikutele ei meeldi tugeva veejoaga kasta. Selles tootekategoorias on kastmiseks erinevat tüüpi voolikuid, seega valige endale ja aia vajadustele kõige paremini sobiv. 

Näita rohkem
Kinkekaartx
xLaske oma kallimal endale kingitus validau!